Forum Modlitwy Wstawienniczej

„Jeden drugiego brzemiona noście i tak wypełnicie prawo Chrystusowe”.

Ogłoszenie

Gość w dom, Bóg w dom. Zapraszamy na Forum.:)

Forum jest puste.

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 155
Wszystkie wątki: 309
Wszystkie posty: 1944
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: cezary
Najwięcej użytkowników (5) było 2015-02-09 11:48:53
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Dzisiaj forum odwiedzili:
brak

Treść Forum będzie widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Krótka informacja dla zachęty.

Moja wiara, Modlitwa, Zagrożenia duchowe, Moje radości, Moje troski i smutki, Życie na krawędzi, Rekolekcje, katechezy, Małżeństwo, Świadectwa, Ciekawa książka… i inne.

Są to przykładowe kategorie tematów, w których na Forum możemy ze sobą porozmawiać.

Razem z pozostałymi tematami obejmują one, albo będą mogły obejmować całość życia człowieka i społeczności, wspólnot w którym to życie się toczy.

Jeśli czegoś będzie brakowało, zawsze możemy taką kategorię utworzyć.

-----

Gorący temat.

... Wiara człowieka, która jakoby nakazuje przebaczać , nie jest chyba w nas na tyle silna. Bo przecież gdyby była choć jak ,,ziarenko gorczycy" ... I myślę tu nie o sprawach błahych,ale o bardzo trudnych,niezwykle trudnych,które potrafią zmienić życie. Sądzę, że niełatwo jest dostrzec granice która, oddziela absolutne, bezwarunkowe przebaczenie od chęci przebaczenia połączonej z niepewnością - już tak naprawdę przebaczyłem. Czy to co czuje serce, to tylko żal i smutek, czy nadal żal, smutek i złość? Może trzeba prosić o dar przebaczenia....

Wybrane z Forum

" W miejscowości nie ma żadnej wspólnoty i bardzo mi tego brakuje. Pragnę pogłębiać swoją wiarę, coraz lepiej poznawać Pana Jezusa i podążać za Nim. Wiem, że we wspólnocie byłoby mi łatwiej. Staram się poprzez internet rozmawiać z innymi o Bogu by choć w ten sposób tworzyć jakąś wspólnotę i pogłębiać przyjażń z Chrystusem. Cieszę się też, że dołączyłam do tego forum i z wami mogę tworzyć wspólnotę osób, dla których Bóg jest na pierwszym miejscu bo"Gdy Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu. Dobrze, że jesteście kochani Niech Bóg wszystkim błogosławi."
"Troszczmy się o siebie wzajemnie, by się zachęcać do miłości i do dobrych uczynków. Nie opuszczajmy naszych wspólnych zebrań, jak się to stało zwyczajem niektórych, ale zachęcajmy się nawzajem, i to tym bardziej, im wyraźniej widzicie, że zbliża się dzień." List do Hebrajczyków 10,24-25

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi